КредитыОтделения и банкоматы
Заказать звонок
0 800 500 686
 
ИНТЕРНЕТ БАНКИНГ
Internet-банкінг - це комплексна система дистанційного банківського обслуговування класу інтернет-банк, що надається ПАТ "ЮНЕКС БАНК". Система вирішує задачі інформаційного і платіжно-розрахункового обслуговування фізичних і юридичних осіб. За допомогою Internet-банкінгу ви маєте можливість керувати рахунками через Інтернет, що дозволяє заощадити час і гроші.
Важливо! Перед початком работи в системі Internet-банкінг ознайомтесь з рекомендаціями з інформаційної безпеки. Рекомендації з інформаційної безпеки.
Питання та відповіді:

Питання:
Що потрібне для роботи системи Internet-банкінг на моєму комп'ютері/ноутбуку?
Відповідь:
Для роботи системи Internet-банкінг на Вашому комп'ютері/ноутбуку має бути встановлена Java. Її можна взяти або в нас на сайті в розділі "Завантаження", або зайти на сайт java.com і викачати звідти.
Питання:
Як мені отримати ключі для роботи в системі Internet-банкінг?
Відповідь:
Для генерації нової пари ключів ЕЦП потрібно: зайти на сайт https://ibank.unexbank.ua, вибрати пункт меню у вікні, що відкрилося, "Попередня реєстрація юридичних осіб", почекати доки завантажиться java-аплет "Реєстратор", слідуючи підказкам згенерувати пару ключів ЕЦП, роздрукувати сертифікат відкритого ключа ЕЦП і надати його в обслуговуюче Вас відділення банку.
Питання:
При вході в Internet-банкінг у мене не з'являється вікно клієнт-банку. Що робити?
Відповідь:
Такі проблемми можуть бути ізза некоректно встановленої або невстановленої Java. Рекомендуємо або перевстановити Java, або якщо невстановлена то встановити. Взяти її можна на сайті java.com, або у нас на сайті в розділі "Завантаження".
Питання:
Я забув пароль на свій ключ ЕЦП. Що мені робити?
Відповідь:
Якщо забули пароль на ключ ЕЦП, то необхідно заново генерувати новий ключ ЕЦП, роздруковувати сертифікат і віддати на Ваше відділення банку. Паролі і ключі ЕЦП зберігаються тільки у клієнта банку.
Публічне акціонерне товариство «ЮНЕКС БАНК»
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Почайнинська,38/44
Телефони: 8 (800) 500-68-60, 8 (044) 585-14-87
e-mail:client.bank@unexbank.ua
ПАТ "ЮНЕКС БАНК" є учасником ФГВФО
Лицензия НБУ №56 от 28.10.2011
© 2004-2017, ПАТ ЮНЕКС БАНК