iBank 2 UA | інтернет-банкінг
Попередня реєстрація юридичних осіб
Попередня реєстрація юридичних осіб

Завантаження Java-аплета "Реєстратор" може зайняти 15..30 секунд - у залежності від швидкості доступу в Інтернет. Після завантаження та ініціалізації Java-аплета з'явиться нове вікно. Користувач може попередньо зареєструвати нового клієнта (юридичну особу), згенерувати і попередньо зареєструвати нові ключі ЕЦП клієнта, змінити пароль доступу до ключа ЕЦП.

Процедура реєстрації нового клієнта складається з двох етапів. Перший етап - самостійна попередня реєстрація в Java-аплеті "Реєстратор". Другий етап - остаточна реєстрація при відвідуванні банку.

  • Eтап 1. Попередня реєстрація в Java-аплеті "Реєстратор" складається з декількох послідовних кроків. Користувач повинен ввести реквізити своєї організації, номери банківських рахунків, інформацію про контактну особу . Далі відбувається генерація пари ключів ЕЦП клієнта. Відкритий ключ ЕЦП і уся введена інформація з захищеного з'єднання відправляються на банківський Сервер. Потім користувач вводить пароль і зберігає секретний ключ ЕЦП у Сховищi ключів (у файлі на дискеті). На останньому кроці попередньої реєстрації користувач роздруковує Сертифікат свого відкритого ключа ЕЦП, розписується в ньому, і завіряє у керівництва організації. Усе, перший етап завершений .

  • Eтап 2. Для остаточної реєстрації користувачеві необхідно особисто з'явитися в банк і пред'явити банківському Адміністраторові роздрукований та завірений на першому етапі Сертифікат відкритого ключа ЕЦП клієнта. Ніяких дискет у банк возити не треба! Адміністратор знайде в системі всю раніше введену користувачем інформацію, звірить з банківською карткою. Якщо усе вірно - Адміністратор остаточно зареєструє клієнта. Усе, реєстрація завершена.

Бажаємо успішної роботи!

© DBO Soft ( dbosoft.com.ua)